Go to Top

Hakkımızda

 

Temel-DegerlerimizDEĞERLERİMİZ

Hijyen Enstitüsü, İş Stratejilerini, İş Ahlakını, Kurum Kimliğini, Karlılık gibi konuları Şirket Kültürü olarak değerlendirmiş ve değişmez Temel Değerlerini oluşturmuştur. Bu Temel Değerler, günün koşullarına göre iyi yönde geliştirilmekte ve yönetilmektedir. Şirket Kültürüne, şirket ortaklarından, tüm çalışanlara kadar sahip çıkılmaktadır.

Şirket Kültürü, yaşanmış kişisel tecrübelerden ve kurum geçmişinden faydalanılarak Evrensel Temel Değerlerin ışığı altında oluşturulmuştur.

Şirket Kültürü Olarak Benimsediğimiz Temel Değerler

Gelenek ve Göreneklerine Saygılı, Milli ve Manevi Değerlere Bağlıdır. İlişkilerinde Önce “İnsan” ve “Hizmet İlkesini Benimser. Tedarikçi, Müşteri ve Tüketici Haklarına Saygılıdır. Haksız Rekabet ve Haksız Kazanç Sağlayacak Faaliyetlerden Kaçınır. Yasalara Uyar, Vergisini Öder, Haklarını ve Sorumluluklarını Titizlikle Takip Eder ve Yerine Getirir. Çalışanların Mesleki Eğitimine ve Kişisel Gelişimine Önem Verir, Haklarını Korur. İşinde ve Ticaretinde Siyasi Görüş, İnanç, Irk ve Cinsiyet Ayırımı Yapmaz. Doğayı ve Çevreyi Korur ve Geliştirir.

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite Yönetimi Çerçevesinde Oluşturduğumuz Kalite Politikamız ve EFQM Mükemmellik Modeli Işığında 0luşturduğumuz stratejilerimiz ile Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinde yenilikçi ve Saygın Kurum Olmak.
Yurt İçi Eğitim ve Danışmanlık taleplerinde Öncelikli Olmak.
Ortaklarımız, Çalışanlarımız, Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimiz ile Öğrenen Organizasyonlar Kurmak; Güvenilir, Verimli, Karlı ve Sonuca Odaklı Bir Yapı Oluşturmak Bunun Sürekliliğini Sağlamaktır.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Hijyen Enstitüsü, Bulunduğu Tüm Alanlarda , Vizyonu Doğrultusunda, Hizmet Üretimi Yapan Müşterilerinde; Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Servis Veren, Şirket Çalışanlarının Her Türlü Sosyal Hak ve Eğitim İhtiyacına Katkıda Bulunan, Müşterilerinin, Tedarikçilerinin ve Çalışanlarının Güvenini Kazanmayı ve Her birinin Güvenilirliklerini Sürekli ve Tam Olarak Artırmayı  Ortak Sorumluluk Anlayışı İçerisinde Kabullenen, Yenilikçi ve Kendini Geliştiren Ortamlar Oluşturan Bir Kurum Olmayı Misyon Olarak Üstlenmiştir.