Turan Erdoğan

Turan Erdoğan

1969 tarihinde Adalar İstanbul’ da doğan ERDOĞAN, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilişim Sistemleri

Mühendisliğinden mezun oldu.

Erdoğan ilk iş yaşamına, SABAH GAZETESİ’ nde (1989-1997) başladı. Sırasıyla; BaaN Proje Geliştirme Uzmanı olarak, Tekfen Holding -Toros Gübre’ de (1999-2004) (Baan development ve son kullanıcı danışmanlığı), Bilgi İşlem Müdürü olarak Trakya Dokum – Soyak Holding’ de (2005-2007) (BaaN Proje tasarım ve geliştirilmesi, Bilgi İşlem kaynaklarının yönetimi, Disa BaaN- SQL Server otomasyonu, PLC Kodlama), Firma Ortağı olarak Doğanay Bilişim’ de (2006-2008) (Yazılım Geliştirmek amacıyla iştirakçi ortak olarak kurduğumuz şirkette Buski otomasyonu, Karayolları Genel Md. Asfalt Şube Md. Otomasyonu, projeleri tamamlandı. Bu Projelerde Vodofone APN teknolojisi ve Signaliz GPS Modem PLC kullanıldı), Asp.Net 2008 4,0 Yazılım geliştirme ve Test Uzmanlığı Eğitmeni olarak, SmartPro Eğitim Danışmanlık’ da (2010-Devam Ediyor) (C# .Net Windows ve Web uygulama geliştirme eğitmenliği, MS SQL 2008 6231 eğitmenliği)

ERP Uzmanı olarak, Uyumsoft’ da (2011-2012) (Web tabanlı ERP sistemi içinde Üretim ve Stok Maliyet sistemi ve buna bağlı Muhasebe Entegrasyonları Oracle SP ve Trigger Yazılımları), Yazılım Uzmanı olarak, TET BİLG. OTOMASYON YAZILIM LTD. ŞTİ.’ De (2012-Devam Ediyor) (Oluklu mukavva kutu üreticilerine yönelik sektör yazılımların analiz ve geliştirilmesi), Firma Yetkilisi olarak, TDD Teknoloji Destek ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ de (2013-2018) (KOSGEB Kalkınma Ajansları gibi devlet destekleri konusunda eğitim ve Proje yazımı faaliyetleri),

ERDOĞAN, son dönemde devlet destekleri konusunda Danışman ve Eğitmen olarak Ülkemizin sayılı isimleri arasına girmiştir. Büyük hacimli yatırım ve teşvik projeleri zamansızlık nedeni ile öncelikli tercihi olmuştur.

Erdoğan, ayrıca UTESKON Konfederasyonu Marmara Bölge Başkan Yardımcısı, KOSGEB ve Güncel Girişimciler Derneği adına Girişimcilik Destek Programı Eğitmeni, Türkiye Bilişim Derneği ve C Programcıları Derneği üyesidir.

error: Content is protected !!