Kurumsal Yönetim Danışmanlığı / Yatırım ve Teşvik Danışmanlığı

Kurum ve kuruluşların, yönetim ve organizasyon yapılandırmalarına yönelik; yenilikçi, uygulanabilir çözümler ürettik. Çözüme giden yolda insana öncelik verdik. “Öğrenen Organizasyonlar“, “Ortak Kurum Kültürü” ve “Güvene Dayalı İşbirliği” gibi temel çalışma disiplinini benimsedik.

Danışman olarak, “Alışılagelmiş Danışman Yönetimi” ile değil “Yeni Nesil Yönetim Danışmanı” prensibiyle stratejilerimizi oluşturduk. Tüm çalışanların katılımı “Ortak Akıl” oluşturacağından, uzlaşma ve güven ortamı sağlanacak, hedeflere ulaşılması garanti altına alınacaktır.

1. Yönetim Danışmanlığı (Stratejik)
2. Kurumsal Mimari (IT ve BT Çözümleri)
3. Eğitim Danışmanlığı (Kişisel ve Mesleki Gelişim)
4. Yatırım ve Teşvik Danışmanlığı (Tüm Konularda)

Şirketlerin İ.K. Yönelik İhtiyaç Hissettikleri Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel gelişimi, insanın yaşam boyu karşılaştığı sorunları aşabilmesi veya daha iyi bir yaşam sürdürebilmesi için, farkında olarak kendi davranışlarını değiştirmesi ve becerilerini geliştirmesi etkinliği biçiminde tanımlayabiliriz. Davranış değiştirme ve becerilerin geliştirilmesi konuları, psikoloji biliminin temel çalışma konularındandır. Kişisel gelişim, bilimsel gerçekliğe sahip teorik ve pratik  eğitim ve uygulamalarla sonuca ulaşabilir.

 

Profesyonel Temizlik ve Hijyen Mesleki Eğitimleri

“Profesyonel Temizlik ve Hijyen” eğitimlerimizin amacı, temizlik sektöründe sahada görevli mavi yakalı personelden, stratejik konumda görev yapan en üst düzeydeki beyaz yakalı personele kadar tüm ekibin faydalanabileceği temel bilgileri aktarmaktır.

Temizlik Sektörü ve Mesleği Avrupa da yüz yılı aşkın süredir önem kazanmış, kurumsallaşmış ve altyapısını tamamlamıştır. Ülkemizde ise son 30 yıllık süreçte değer kazanmış ve halen büyümekte olan genç bir sektördür.

Altyapısını henüz tamamlayamamış ve bir meslek olarak öncelikli tercihler arasında henüz ülkemizde hak ettiği yeri alamamıştır. Böyle bir süreçte bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren önemli bir mesleğin öğretilmesine yönelik meslek eğitimi vermek konuya olan hassasiyetimizi bir kat daha artırmıştır.

Hedefimiz, “Sadece Bilgi Öğretmek Değil, Davranış Değişikliği Sağlamaktır”

Farklı ve yeni bir yaklaşımla hem teknik bilgileri, hem de davranış biçimlerini eğitimlerinde harmanlayarak Temizlik Sektöründe Usta ve Uzmanların yetişmesini hedefledik. Ayrıca Profesyonel Temizlik Hizmetleri alan Kurum ve Kuruluşların, bu hizmeti doğru alabilmesi için Danışmanlık Hizmetleri vermekte, hizmet sürecinde de Temizlik ve Hijyen uygulamalarını denetlemektedir.

Farklı Sektörlerin İhtiyaçlarına Uygun Temizlik ve Hijyen Eğitimleri

Hastane, Okul, Fabrika, Otel, Mutfak, Gıda Üretim Alanları, Toplu Taşım Araçları (Otobüs, Uçak, Gemi, Tren), AVM, Ofis ve Residence v.b. toplu yaşam alanlarının temizliği ve hijyeni farklı uzmanlık gerektirir.

Detaylı bilgi almak veya talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0505 225 65 80       omer@karasehirli.com