Temizlik Eğitimi

Temizlik Eğitimi

Temizlik ve Temizlik Yönetimi Kursu (Türkiye’de Tüm İllerde)

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren temizlik hizmetleri işletmelerinde temizlik görevlisi veya yönetici olarak görev alabilecek insan gücünü yetiştirmeyi amaçlayan bu program, temizlik hizmetleri işletmelerinde çalışan ancak, bunu

bir diploma ve sertifika ile belgeleyemeyen deneyimli çalışanlar yanında, mesleğe yeni başlamış ya da başlayacak olan kişilere eğitim vermek amacıyla tasarlanmıştır.

Temizlik ve Hijyen Uygulamaları Sektöründe “Eğitimli ve Sertifikalı” olarak meslek edinmek isteyenler için “İstihdam Garantili” meslek kursları kapsamında birey olarak başvurabilirler. Kurs ücretlerinin %50′ si İŞKUR tarafından karşılanmaktadır.

Temizlik ve Hijyen Uygulamaları Sektöründe halen faaliyet gösteren Temizlik Şirketleri “Hizmet Kalitelerini, Performanslarını ve Verimliliklerini” Eğitimli ve Sertifikalı Kalifiye Eleman sayılarını artırarak hedeflerine daha hızlı ulaşabilirler. Eğitim bütçelerinin %50′ si KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.

Temizlik ve Hijyen Uygulamaları Sektöründe “Yeni bir Şirket” kurmak mesleği öğrenmek ve kurumsallaşmak isteyenler birey olarak başvurabilirler. İşkurma ve Eğitim Giderlerinin belirli bir kısmı KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.

Temizlik ve Hijyen Uygulamalarını kendi bünyesinde yapan Kamu ve Özel Sektör İşverenleri, “Bilinçli ve Yetkin Usta” insan kaynağı oluşturmak için başvurabilirler.

Not: Şehir Hastaneleri için özel olarak hazırlanmış “Hastane Temizliği ve Hijyeni Yönetimi” eğitim plan ve programı ile ilgilenen bireyler ve kurumlar irtibat ofislerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Detaylı bilgi almak veya talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
0505 225 65 80       omer@karasehirli.com

 

error: Content is protected !!