Devlet UYSAL

Devlet UYSAL

1969 tarihinde Çorum’ da doğan UYSAL, LİMNE Bilgisayar Programcılığından 1992,

Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünden 1997 yılında mezun oldu.

UYSAL, 1997 yılında Temizlik ve Hijyen sektörüne Mis Group’ da başladı, yıllar içinde Operasyon Müdürü, Satın alma Müdürü, İ.K. Müdürü, Kalite Güvence Müdürü ve Genel Müdür yardımcısı olarak görev yaptı. 2005-2011 yıllarında Kattenbeck’ te Şirket Koordinatı olarak görev aldı, Atatürk Havalimanında ayrıca Proje Müdürlüğü görevini yürüttü. Kısa bir dönem Güntay Temizlik şirketinde Genel Müdürlük ve sonrasında MSS Grup’ ta Temizlik ve Hijyen eğitimleri konusunda görev aldı. 2012 -2023 yıllarında Tesis Yönetim şirketlerinde görev aldı. 2012-2013 Olimpos Site Müdürlüğü, 2013-2014 Emlak Konut Yönetim Şirketinde Site Müdürlüğü ve Siteler Koordinatörlüğü, 2014- 2015 tekrar Mis Group’ a kısa bir dönem destek, 2015-2018 Azerbaycan ve Albania da Temizlik ve Hijyen Danışmanlığı görevlerinde bulunan UYSAL en son 2018-2023 yılları arasında M Plus Grupta Temizlik ve Hijyen İşletmeler Müdürlüğü görevinde bulundu.

Emekli olan, ancak bilgi ve tecrübesini halen sahada coşkuyla yürütmekte olan UYSAL, Temizlik ve Hijyen Eğitimleri, Tesis Yönetimi, Toplam Kalite Yönetimi (İSO 9001-2000), Satınalma, İdari İşler Yönetimi, Temizlik ve Hijyen fizibilitesi yapma, Projeye uygun temizlik programı çıkarma, Projede kullanılacak temizlik malzemesi ve miktarı belirleme, Projede kullanılması gereken temizlik demirbaşların belirlenmesi, Projeye uygun temizlik ve hijyen eğitiminin verilmesi, Projedeki temizlik ve hijyen denetiminin yapılması, temizlik ve hijyen kalitesinin ölçülmesi, Temizlik ve hijyen personelin performansının ölçülmesi, Projenin temizlik ve hijyen istatistiklerinin belirlenmesi konularında bilirkişi seviyesinde uzmanlaştı.

Neden UYSAL?                 Kurumsal tecrübe ile Organizasyon kurulumu ve Stratejik Planlama Gücü  

Güçlü Yönleri                    İletişim, İşbirliği, Takım Çalışması, Proaktif Yaklaşım, Sonuç Odaklılık, Problem Çözme, Analitik Yaklaşım, İş Delegasyonu, Planlama

Yetenekleri                       Denetim, Eğitim, Organizasyon Kurma ve Yönetme, Yönetim Danışmanlığı, Proje Yönetimi

error: Content is protected !!