Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

11.06.1972 tarihinde İstanbul’ da doğan KAYA, İstanbul Ticaret ve Finans Enstitüsünde eğitimine devam etmekte

aynı zamanda Uluslararası İş Geliştirme ve Ticaret Danışmanlığı yapmaktadır.

 KAYA, İranlı ortağı ile Irca Enerji Petrol Madencilik Gayrimenkul İnşaat İth. İhr. Ltd. Şti.’ nin sahibidir. İran Pazarı ve Dünya Entegrasyonu sürecinde iş geliştirme ve kazanç edinme üzerine faaliyet göstermektedir. Türkiye’ deki operasyonlarını Shah Kurumsal,  Fıltrefiner, Shigo (İş Geliştirme Ofisi) markaları altında yürütmektedir.

KAYA, Enerji, İnşaat, Gayrimenkul, Maden, İşletmecilik, Çevre, Sanayi, Kimya, Barter, Danışmanlık, Tedarik, Finansman ve Hizmet sektörlerinde ayrıca ticaret yaptı ve görevler aldı.

KAYA, Girişimcilik, Yatırımcılık, İş Geliştirme, Grup Şirket Yönetimi (Ortaklık Yönetimi, Şirket Alım/Satımı), Vergi Mevzuat Ve Maliyet Yönetimi (Kriz Ve Risk Yönetimi), Finansman Yönetimi Ve Kaynak Oluşturma, Finansal Yapılandırma Ve Konsolidasyon, Muhasebe Yönetimi ve Doğru Maliyetlendirme, Bütçe Oluşturma (Süreç Yönetimi, Planlama, Hedef Oluşturma, Uygulama Yönetimi, Denetim, Raporlama), Sürdürülebilir Ölçülebilir Geliştirilebilir İş Yönetimi, Kurumsallaşma Süreç Yönetimi (Genel Kurumsal Operasyon Yönetimi, Verimlilik Ölçümü, Sorun Tespiti, Uygulama Geliştirme ve Uygulama Yönetimi), Ulusal Ve Uluslararası Satın Alma (Pazar Analizi, Pazarlama ve Satış, Stratejik Rekabet Planlama), Üretim Yönetimi (ARGE), Markalaşma ve Kurumsal Kimlik Yönetimi, Stok Ve Lojistik Yönetimi, Devlet İlişkileri ve Ticaret Hukuku konularına her yönüyle hâkimdir. Freelance olarak 50’ ye yakın ekip arkadaşıyla bu konularda hizmet vermektedir.

KAYA’ nın Üyesi Bulunduğu Sivil Toplum Kuruluşları; Ataşehir Örnek Lions Klübü Yönetim Kurulu Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı, Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Derneği (Yönetim Danışmanı), Uteskon Konfederasyonu (Uluslararası Ticaret Eğitim Ve Sağlık Konfederasyonu, Marmara Bölge Kurucu Üyesi, Uluslararası İlişkiler Ve Ticaret Bölüm Başkanı), Tu&Ba Türk Balkan Yatırım Ve İş Geliştirme Konseyi Türkiye Başkanı, Tuigep Türkiye Uluslar Arası İş Geliştirme Platformu (Başkan), Tosem (Toplumsal Sorunlarla Eğitim Ve Mücadele Derneği, Yönetim Danışmanı)

KAYA, aynı zamanda; Kurumsal Aile Organizasyonu Ve Mutlu Kurumsal Aile, Pazar Ve Pazarlama, Pazar ve Satış, İş Geliştirme, Finans Yönetimi ve Finansal Kriz Yönetimi, Vergi Sorunları Ve Çözümleri, Toplam Kalite Yönetimi, Gerillanın Rekabet Günlüğü, Ölçülebilirlik, Sürdürülebilirlik, Geliştirilebilirlik, Markanın DNA’ sı ve Parlak Geleceği, Franchıse ve Bayilik Ağı Kurulumu, Yönetimi, Denetimi ile Verimli İşletme Çözümleri konularında eğitimler vermektedir.

error: Content is protected !!