Bünyamin Kılıçaslan

Bünyamin Kılıçaslan

1958 tarihinde Diyarbakır’ da doğan KILIÇASLAN, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset ve

İdare/Kamu Yönetiminden mezun oldu.

KILIÇASLAN, 1990 yılında İngiliz ve Hollanda ortaklığı olan dünya lideri bir şirkette Satış Destek Elemanı göreviyle Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Sektörüne adım attı. 25 yıl boyunca ilk günkü heyecanını koruyarak aynı şirket ve sektöre Satış Mühendisi Asistanı, Satış Mühendisi, Satış Süpervizörü, Bölge Sorumlusu, Sektör Süpervizörü (Temizlik Firmaları ve Endüstri Kurumları), Satış Müdür Yardımcısı, Satış Müdürü ve Türkiye Satış Müdürü (Batı Bölgeleri) görevlerini alarak hizmet verdi. Araştırma, okuma ve sektöre hizmet verme sevdası, onun her projede ödüllendirilmesine ve “Ödül Avcısı” unvanını almasına neden oldu.

Aralık 2013 tarihinde Profesyonel yaşamdan emekli olan KILIÇASLAN, Temizlik ve Hijyen konularında bireysel olarak eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermeye başladı. Profesyonel iş yaşamı boyunca, yüzlerce eğitim aldı ve verdi. Kalitede Bütünlük, Satış Eğitimi 1-2, Ekip Yönetimi, İş Geliştirme, Koçluk, İleri seviyede Excel-Windows, Entegre Haşere ile Mücadele, Havuz Kimyasalları, Endüstriyel Temizlik Makineleri Kullanımı ve Bakımı, EHS İş Güvenliği, Bina Bakımı Satış Eğitimi, Satış Gelişim ve Koçluk Programı, Güvenli Sürüş Teknikleri, Güvenli sürüş ileri düzey teknik eğitimler bunlardan bazılarıdır.

Yaşamı boyunca Atletizm Sporuna gönül veren KILIÇASLAN, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Yönetim Kurulu üyesidir. Atletizmde Sprinter, Uzun Atlama ve Yürüyüş Branşlarında Türkiye Şampiyonluğu, Balkan Masterler Şampiyonluğu, Asya Masterleri ve Avrupa Masterleri şampiyonalarında 100’ ün üzerinde madalya, başarı belgesi ve diplomaya sahiptir. Judo’ da Siyah Kuşak sahibi olan KILIÇASLAN 50′ den fazla ülkeyi ziyaret etmiş yurt içi ve yurt dışı fuarlarda görev almıştır.

Ankara Mülkiyeliler Birliği üyesi KILIÇASLAN, gönül verdiği spor nedeniyle “Sektörün Koşan Adamı” başarılı şiir denemeleri nedeniyle de ” Kırmızı Karanfilli Adam” olarak tanınmaktadır.

“BÜNYAMİN KILIÇASLAN” adında bir patentin sahibi olan KILIÇASLAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

error: Content is protected !!