Serdar Koçak

Serdar Koçak

23.01.1980 tarihinde İstanbul’ da doğdu, İş hayatına 1997 yılında, Alman -Türk Ortaklığı olan bir şirkette

Endüstriyel Temizlik   Kimyasalları satışı elemanı olarak başlayan KOÇAK müşteri   Problemlerinin çözümü ve eğitimi konusunda uzun süre çalıştı. 2005 – 2008  uılları arasında Rusya Tümen Bölgesinde Yamata Şirketi, İnsan Kaynağı Yönetimi,   Lojistik Yönetimi, Satınalma Yönetimi ve Bölge Koordinatörlüğü yaptı. Türkiye’ ye döndü; Vodafone Doğu Marmara Bölgesi Mağazalar Müdürlüğü, Paslanmaz Çelik Aksesuarlar yapan bir şirkete Yönetim Danışmanlığı yaptı, halen Köfteci Ramiz’ lerde işletme Müdürlüğü yapmaktadır. 

Usta Öğretici formasyonuna sahip olan KOÇAK,  Algılama, Öğrenme, Düşünme ve Konuşma konularında DKD seminerleri veren A.Ömer KARAŞEHİRLİ’ den özel ve uzun süreli eğitim aldı. Temizlik ve dezenfeksiyon uygulamaları konularında özel eğitimler aldı. Profesyonel Temizlik ve Hijyen Sistemleri uygulamaları ile Endüstriyel ve Kurumsal Pazarlama Teknikleri konusunda bilirkişi seviyesinde uzmanlaştı.

 KOÇAK, profesyonel dans ve tiyatrocudur. Keyfe keder radyo programcılığı yapan Koçak, ısrarlar üzerine son iki yıldır özel radyoda her Cumartesi çocuklara özel program yapmaktadır. Stand-up konusunda doğal yeteneğe sahip olan Koçak, Mesleki Eğitimlerde farklı sunumları ile ağır konuların algılanması konusunda üstattır.

error: Content is protected !!